LA CORNUE 1908’DEN BERİ

Fransız Yaşam Sanatının incelik, zevk ve keyfini paylaşıyor.

La Cornue pişirme üniteleri, 1908 den bu yana tam üç kuşaktır,

Dupuy ailesi tarafından tutkuyla, el emeği ve ustalığı ile üretilmektedir.

Albert Dupuy 1908 yılında, yeni inşa edilen Paris metrosunun tasarımı ve tarihi taş fırınların yapısından ilham alarak ilk gaz ile çalışan fırın modelini ortaya çıkarmıştır.

Bu tasarımı özel kılan ısının doğal akış özelliğini kullanması, aynı zamanda fırının el işçiliği kullanılarak yapılan kubbeli tasarımı sayesinde pişirilecek yiyeceklerin her noktasında homojen bir pişirme elde edilebilmesidir.

La Cornue pişirme ünitelerinin bir diğer ayırt edici özelliği kapak tasarımıdır.

La Cornue pişirme ünitelerinin bir diğer ayırt edici özelliği kapak tasarımıdır. Mükemmel bir hava izolasyonu sağlayan ve patentler ile korunan bu detay sayesinde yemeklerin pişirme esnasında ortaya çıkan doğal koku ve lezzeti korunurken, yemeği kurutmadan pişirmek mümkün olmaktadır.

La Cornue fırınlar 3 nesil boyunca orijinalliği bozulmadan güncelleştirilip, ürün grupları yeni modellerle zenginleştirilmiştir.

Fransız yaşam tarzını yansıtan, benzersiz,

olağanüstü ürünler üretmek La Cornue için bir tutku.

ÖZENLİ İŞÇİLİK

Günümüzün hıza ve otomasyona dayalı dünyasında La Cornue , süreklilikle, ağır ağır, hevesle ve ustalıkla üretim yapmaktadır. Her La Cornue fırını onu yaratan usta tarafından ayrı bir numara ile mühürlenir.

La Cornue modellerine daha yakından bakmak için sizi Galip Kaynar Nişantaşı Showroom’a davet ediyoruz.

İletişim bilgileri için lütfen tıklayın.

LA CORNUE WEB SİTESİONLINE KATALOGİLETİŞİM