El yapımıFRANSIZ YATAĞI İLE…lüksü keşfedin

Kurulduğu günden bu güne 80 yıl boyunca kesintisiz olarak Fransa/Reichshoffen fabrikasında el işçiliğiyle üretim yapan Treca Interiors Paris.

“savoir vivre” yaşamayı bilmek ve “savoir dormer” uyumayı bilmek bir sanattır sloganıyla yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Orient-Express efsanesinin doğuşu, Treca’nın eşsiz el işçiliği ile şekillendi. 2015 yılında tekrar bir araya gelerek yeni koleksiyonunu yarattı.

Treca’nın mirasını, ustalarının yeteneklerini ve
tasarımcılarının seçkin kreasyonlarını keşfedin.

prestige-pdf
Treca PRESTIGE
kataloğunu
incelemek için tıklayınız.

KİŞİYE ÖZEL VE EL YAPIMI ÜRETİM İLE
KONFOR ULAŞILABİLECEK EN ÜST SEVİYEDE!

1935 yılından bu yana Treca, hammadde ve geleneksel işçilik arasındaki dengeyi koruyor. Atölyelerimizde en rafine hammaddeler ile ustalarımızın becerilerini birleştiriyoruz.

Treca Interiors Paris hakkında daha fazla bilgi için Treca web sitesini ziyaret edebilir veya mağazalarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Treca, ...kişiye özel üretilen el yapımı yataklarında, her bir aşamada kullanılan birinci sınıf malzemeler ve ustalığını birleştirerek eşsiz bir uyku konforu sunmaktadır.

TOPPER/TAÇ

Yatağınıza eşsiz bir konfor boyutu ekler.

MATTRESS/ŞİLTE

Konforun ana bileşeni. Farklı sertlik dereceleri ve konfor parametreleriyle, vücut şeklinize ve uyku alışkanlıklarınıza en mükemmel uyumu sağlar.

BED BASE/BAZA

Toplam uyku konforunuzun üçte birini üstlenir. İstenilen sertlik düzeyinin oluşturulmasında önemli rol oynar.

Tarifsiz mutluluk;

Doğru dinlenmiş bir vücut

Treca’nın kendini ispatlamış yaylı sistemleri, çok çeşitli organik malzemelerle bir araya gelerek, yıllara meydan okuyan bir konforu ve doğru dinlenmiş bir vücudun benzersiz mutluluğunu kullanıcılarıyla buluşturur.

Geçen yıllar süresince, hem teknolojik yenilikleri sistemlerine adepte etmiş, hem de Fransız şıklığını dekorasyon öğelerine taşıyarak koleksiyonlarını zenginleştirmiştir.

Kişiye özel yatak tasarımı

Paris’in ilk hot couture yatak mağazasını açan Treca; Avrupalı ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan yatak modelleri ve sınırsız kumaş seçeneğiyle dekoratörlerin ve tasarım stüdyolarının ilk tercihi haline gelmiştir.

Bugün Treca, uykuda sağladığı konforun yanı sıra, sunduğu tüm özgün detaylarla size kendi yatağınızı tasarlama ayrıcalığını sağlar.