HAYALİNİZDEKİ YAT

Her sene yapılan anketlerde en çok hayal ettiğiniz tekne hangisidir sorusunun cevabı her zaman açık arayla Hallberg-Rassy. İsveç’te inşa edilen Hallberg-Rassy; güven, konfor ve performansın simgesi haline gelmiştir.

Hallberg-Rassy; sağlam yapı, iyi korunan bir kokpit, muhteşem ahşap işçiliği, büyük yakıt tankı ve güçlü bir motorla eş anlamlıdır. Hallberg-Rassy’yi uzaktan bile hemen tanıyabilirsiniz. Hallberg-Rassy yatlarının kendine has bir tarzı vardır ve konseptine her zaman sadık kalmıştır. Mavi suların ikonu, Hallberg-Rassy teknelerini dünyanın neresine giderseniz gidin kolayca tanırsınız.

Hallberg-Rassy serisindeki sekiz yatın tamamını Germán Frers tasarladı.

Frers, zamanımızın en yetenekli yat tasarımcısıdır. Hallberg-Rassy yatlarına başka hiç kimsede olmayan ekstra zarafeti veriyor. Zarif, yüksek performanslı seyir yatları yaratıyor. Frers, Volvo Ocean Race ve America’s Cup’taki başarıların deneyimini getiriyor ve bunu Hallberg-Rassy’yi dünyaca ünlü bir yat üreticisi yapan güzel geleneklerle birleştiriyor.

Hallberg Rassy’den konfor ve lüksü beklemek çok doğal ancak Germán Frers’in geliştirdiği performansı sizi gerçekten çok şaşırtacak.

Yeni “commodore” HR69 ile Hallberg-Rassy yine ilklere imza atıyor.

Muhteşem gövde hatları, harika ergonomisi ve geniş kabinleriyle deniz üzerindeki birinci sınıf otel.

HALLBERG-RASSY HİKAYELERİ

Nisan 9, 2020 Beyaz Kitap By gkadmin AGA’NIN HİKAYESİ Bugün Galip Kaynar mağazasının en sıcak köşesindeyiz. Her gün onlarca soru aldığımız, birçok kişinin haya

Galip Kaynar YACHTING hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geç.

Galip Kaynar YACHTING hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geç.

Hallberg-Rassy yat ve tekne modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak
için sizi Galip Kaynar Anadolu Hisarı Showroom’a davet ediyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.