AGA EVİYE VE BATARYALAR

1 Numaralı Eviye Üreticisi

Mutfak eviye alanı mutfakta en çok kullanılan alandır, bu nedenle seçtiğiniz eviye ve musluğun en yoğun ortamlarda dayanacak şekilde yapılmış olması çok önemlidir.

Eviye üretiminde 1 numara

AGA'nın Sadece Kuzine Pişiriciler üretmediğimizi biliyor muydunuz? Long Eaton, Nottingham'da bulunan fabrikasında ayrıca paslanmaz çelik eviyeler üretiyor.AGA, Paslanmaz çelik eviye üretiminde 88 yılı aşkın deneyimle tüm hanelerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli eviye çözümleri sunarak mükemmellik konusunda bir itibar kazanmıştır.

AGA KALİTESİ

AGA mevcut en iyi kaynaklı hammaddeleri ve gelişmiş üretim tekniklerini kullanarak üretilen eviyeler işlevsellik, dayanıklılık ve şık tasarımı birleştirecek şekilde tasarlıyor ve mühendisliğini yapıyor. AGA Evyelerinin uzun süre dayanacak şekilde üretildiğinden emin, bu nedenle paslanmaz çelik ve granit eviye koleksiyonlarımız için 25 yıl, ateş kili seramik eviyelerimiz için 10 yıl ve musluk koleksiyonumuz için 5 yıl garanti veriyoruz.

Mutfak Bataryaları

Eviyenizi yemek pişirmeyi ve temizlemeyi kolaylaştıracak şekilde günlük işlere yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir Rangemaster batarya ile tamamlayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz 90 armatür seçeneğiyle, her mutfak tasarımına uygun bir tarz mevcuttur. İşlevselliğin önemli olduğunu anlıyoruz, ürün yelpazemizde aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli filtre muslukları ve çekilebilir musluklar sunuyoruz.

HER MUTFAK TARZINA UYGUN TASARIMLAR

Armatür koleksiyonumuzu her mutfak stiline uygun bir seçenek olacak şekilde özenle tasarladık. Kapsamlı ürün yelpazemiz, farklı renk kaplamaları, kulp seçenekleri ve kullanıcı işlevselliklerinden oluşan bir dizi çağdaş ve geleneksel stil seçeneklerini içerir.

Son Dokunuş

Musluğunuz mutfakta en çok kullandığınız ürünlerden biridir, bu nedenle hem performans gösteren hem de estetik tasarımlı bir armatür seçmeniz önemlidir. Rangemaster kılavuzları, yüksek kaliteli pirinçten üretilmiştir ve en yoğun çalışma alanlarına dayanacak dayanıklı bir yüzey sunan elektrolitik kaplamalarla tamamlanmıştır. Tüm Rangemaster musluklarında ayrıca yumuşak kol hareketi sağlayan ve kullanıcının suyun akışı ve sıcaklığı üzerinde tam kontrole sahip olmasını sağlayan bir seramik disk kartuş bulunur.

TÜM SU BASINÇ SİSTEMLERİ İÇİN TASARLANMIŞTIR

Su akışı, evinizde mevcut olan su basıncına göre belirlenir, zaten kurulu olan sıhhi tesisat sisteminin türünü belirlemek, su basıncınıza uygun bir musluk seçmenize yardımcı olacaktır. İçiniz rahat olsun, mutfak bataryalarımızın çoğu, bar basıncı 0,2 kadar düşük olan düşük basınçlı sıcak su tankları dahil tüm tesisat sistemleriyle çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Mutfağınız için mükemmel musluğu bulmak için ürünler bölümünün altındaki muslukları "bar basıncı uygunluğuna" göre kolayca filtreleyin.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.