Sika-Design, 1942’de kurulmuş Danimarkalı aile şirketidir. “Rattan” tutkusuyla hem kendi tasarımları hem de dünyanın ünlü mimarlarının tasarımlarıyla zamansız mobilyalar üretiyor.

Sürdürülebilirlik

Sıka Design’ın en büyük önceliği, nesiller boyu dayanabilen ve sık sık değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran kaliteli mobilyalar üretmektir. Bu felsefenin sonucu, üretimde kullanılan malzemelerin dayanıklı ve sağlam olması gerekmektedir. Sika, kullandığı malzemelerin ve üretim sırasındaki artıkların cinslerine göre ayrıştırılarak geri dönüştürülebilir olmasına odaklanır.

Bakım Gerektirmeyen Bahçe Mobilyaları

Sika-Design’da rattan ve hasır mobilyalar 1942’den beri markanın DNA’sını oluşturuyor. Sika, Rattana olan tutkusu ve doğal görünümü nedeniyle, tüm yıl boyunca açık havada kalmaya dayanabilen özel bahçe mobilyalar yaratır. Bahçe mobilyalarında alüminyum ve ArtFibre dokusu da yer alır. 

Fransız Kafe Atmosferi

Sika-Design sizlere Paris’teki etkileyici kafelerden bildiğiniz mükemmel atmosferi yaşatan çok çeşitli büyüleyici bistro sandalyeleri sunuyor. Büyüleyici kafe mobilyaları ile terasta veya bahçede bakım endişesi duymadan Fransız kafe atmosferini evinize getirebilirsiniz. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.