“Mobilya kuşaktan kuşağa geçen aile mirasının bir parçasıdır.”

Böyle inandık. Anı defteri gibi. Yaşanmışlıklar, kahkahalar, hüzünler bizi yansıtan tüm duygular.

Küçük bir parça mobilyayı seçerken bile yerinde sizinle birlikte teneffüs edip en doğru model, ölçü, renk ve dokuyu birlikte bulmaya çalışıyoruz. Mekan ölçeğine geldiğimizde ise; bizim size önerimiz mutfak projelerinde olduğu gibi bizden proje istemeniz. Bu proje bedeli bir anlamda sigortanız olacak ve olası yanlış uygulamaları/siparişleri engelleyecektir. Mekanı bütün olarak ele alıp hayallerinize proje ışığında bir seferde veya kademeli vereceğiniz siparişlerle kavuşabileceksiniz.

Biz her milimetrenin, orantının, planlama ilkelerinin (işlevselliğin) önemini biliyor renk, doku vb. çözümlerden önce planın çok farklı bakış açıları ile test edilmesi gerektiğine inanıyoruz.

En mükemmel sonuca ulaşmak için; tüm kaynakları değerlendiriyor, proje ışığında yurtdışı firmalarımız ve yurtiçi atölyelerimizde kişiye/mekana üretim yapabiliyoruz.

Aslında mobilya konuştuğumuzda da proje, dekorasyon ve mekanların tüm boyutlarını konuşuyoruz.

Kendimizi sizin yerinize koyarak, hayatınıza girmeye çalışıyor, sizin gözünüzle bakmaya gayret ediyoruz. Her zaman profesyonel altyapımızı kullanarak, hayatları nasıl daha fazla zenginleştirebiliriz diye düşünüyoruz.

Biz insanların yaşamlarını paylaşıyoruz, o kadar ki her akşam yemek sofrasında biz de oturuyor gibi hissediyoruz. Onun için biz çok büyük bir aile olduk ve iyi hatırlanıyoruz.

MOBİLYA MARKALARIMIZ

MOBİLYA MARKALARIMIZ

Hikayeleriniz 

Sizlerin deneyimleri bizim için çok kıymetli. Galip Kaynar markası olarak biz, her zaman müşterilerimizin deneyimlerini önemser ve yaşadıkları bu deneyimi dikkatle takip ederiz. İşte sizler için derlediğimiz hikayeler.

Çizimden Gerçeğe

⬅ kaydır ➡

Çizimden Gerçeğe

Kullandığımız çok detaylı çizim teknikleri sayesinde, projenin başında sonuçlanmış halini gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz şekilde canlandırıyoruz. Hayalleri gerçekleştirmenin en güvenilir yolu. Görsellerden hangisinin “render” hangisinin gerçek olduğunu tahmin edebilir misiniz?

⬆Kaydır⬇

Üretimden Gerçeğe

kaydır

Üretimden Gerçeğe

Kaydır

Üretimden Gerçeğe

Kaydır

İç Mekan Mobilya

Yaşam alanlarınızı en iyi şekilde dekore etmek için mobilya markalarımızı keşfet.

Dış Mekan Mobilya

Hadi dışarıya çıkalım! 

 

Dış Mekan Mobilya

Hadi dışarıya çıkalım! 

Aksesuar

Benzersiz olmak için cesaret gerekir ve aksesuarlarınız sizi yansıtır. Size en güzellerini sunuyoruz. 

Galip Kaynar Showroom'u Ziyaret Et

TASARIM EKİBİ

TASARIM EKİBİ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.